Düz Fön

   ·Fön işlemine geçmeden önce ihtiyacınız olan ürünleri yanınıza alın. Toka, pens, fırça ve profesyonel bir fön makinesi. Her şey yanınızda olsun ki işinizi yarıda bırakmak zorunda kalmayın.

· Islak saçlar kırılmaya ve kopmaya daha müsaittir. O nedenle fön çekmeye başlamadan önce saçınızı güzelce kurutun. Nemli bir yer kalmadığından emin olun.

·Saçınızın yüksek ısıdan zarar görmesini engellemek ve daha kolay şekil almasını sağlamak için çift fazlı fön suyu kullanın.  Bu aynı zamanda saçınızı besleyecektir.

· Saçlarınızı tutamlara ayırın. Bu, işinizi kolaylaştıracaktır. Çok ince ya da kalın tutamlar değil de rahat çalışabileceğiniz orta kalınlıkta tutamlar olsun.

· Kullanacağınız saç fırçasını saçlarınızın yoğunluğuna ve boyuna göre seçin. Çok kabarık ve zor şekil alan saçlar için geniş bir fön fırçası daha iyi olacaktır.

·Saçınızı fırçaya gergin bir şekilde sarın. Sonra fönü aşağıya doğru tutup ısıyı diplere verin. Fön makinesini aşağıya indirdikten sonra dümdüz bir görünüm istiyorsanız fırçayı içe doğru döndürmeyin.

·Ön kısımlar için daha ince bir fırça kullanın. Daha kabarık bir görünüm için saçlarınızı ikiye bölüp öne doğru fön çekin.

·Saçlarınızın çıkış yönüne doğru fön çekerseniz daha havalı bir görünüm elde edersiniz.

·Fön işlemi bittikten sonra elektriklenmeyi önlemek için bir serum, parlak bir görünüm ve ışıltı için de sprey kullanabilirsiniz.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.