Mega Volume İpek Kirpik

Volume Kirpik Nedir? Klasik ile arasındaki fark nedir?

Klasik ipek kirpikte tek kirpiğin üzerine tek bir kirpik eklenirken volume kirpikte, tek bir kirpiğin üzerine iki veya ikiden fazla kirpik yapıştırılır. Uygulamayı yapan uzman önce elinde veya tablada seçtiği kirpikleri birleştirir, çok az miktarda yapıştırıcı alır ve direkt sizin tek bir kirpiğinize yapıştırır.

Volume Kirpik uygulama süresi ne kadardır?

Volume kirpik uygulaması kişinin kendi kirpik yoğunluğu ile alakalı olarak ortalama 1.5 saat sürer.

Volume Kirpik Kullanım Süresi ne kadardır?

Kullanım süresi azala azala ortalama 4-5 haftadır. Ancak ara bakımlarla kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bir sıfır uygulamadan maksimum 21 gün içinde ara bakım yapılmalı, eğer kirpikler güzel bir şekilde kullanıldıysa ve kişinin kirpikleri çok çabuk uzayan bir yapıya sahip değilse yine 21gün için 2.bakım hatta 3.bakım yapılabilir. Böylece kullanım süresi 2.5 hatta 3 aya kadar uzatılabilir. Bizim tavsiyemiz kişinin kendi kirpiklerin zarar görmemesi ve daha estetik bir görüntüye sahip olabilmesi için, 1 sıfır uygulama 21 gün içinde bakım ve sonra kirpiklerin tamamen çıkarılarak yeniden yapılması veya dökülmesi için kendi haline bırakılmasıdır.

Kirpik Bakım nedir?

İpek kirpik uygulamasında kullanılan yapıştırıcının etkisi yavaş yavaş geçecek ve eklenen kirpikler zamanla düşecektir. Ayrıca kendi kirpikleriniz aynı saçlarınız gibi çıkar, büyür (uzar) ve dökülür, yerine yenisi çıkar. İpek kirpik bakımda, yapıştırıcının azalmasıyla ve ve kendi kirpiklerinizin yenilenmesiyle düşen kirpiklerin yerine yenileri eklenir.

İpek Kirpik Kendi Kirpiklerinizi Döker mi?

Bu soruya vereceğimiz cevap, kendi yaptığımız uygulamalar için; hayır dökmez. Eklenen kirpikleri kendiniz kopararak çıkarmaya çalışmadığınız sürece, gözlerinizi ovuşturmadığınız sürece, ipek kirpik ve yapıştırıcı kendi kirpiklerinize zarar vermez. Uygulama yaptırdığınız uzman ve kullandığı malzemenin kalitesi ipek kirpikte de kalıcı makyajda da son derece önemli detaylardır.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.