Kalıcı Dipliner

uygulamaları arasında en sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında şüphesiz ki kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner yer almaktadır. Kalıcı eyeliner, daha kalın, daha belirgin ve daha keskin bir eyeliner hattını ifade ederken kalıcı dipliner, daha soluk, buğulu ve sade bir eyeliner görünümüne kavuşmanızı sağlar. Günlük hayatında daha yalın ve dikkat çekici olmaktan uzak bir makyaj kullananlar, kalıcı makyaj uygulamaları arasında çoğunlukla kalıcı dipliner uygulamalarını tercih eder.

Kalıcı dipliner nedir diye baktığımız zaman kelimenin özünün bize çok şey ifade ettiğini görürüz. Dipliner kelimesi, aslında sözcüğün kökeni olan “dip”, yani “alt” ya da “taban” ifadesinden gelmektedir. Eyeliner tekniğinin aksine dipliner, göz kapağının bittiği ve kirpiklerin başladığı yere uygulanır. Kirpik hattına uygulanan bir kalıcı göz makyajı tekniği olan kalıcı dipliner, bu sayede gözlere derinlik katarken daha doğal bir kalıcı makyaj görünümü elde etmenizi sağlar. Kalıcı diplinerı gündelik makyajınızda tercih edebileceğiniz gibi özel günlerinizde şıklığınıza şıklık katmak için de kullanmanız mümkün. Pudra, fondöten ya da ruj sürmeyeceğiniz günlerde soluk ve etkisiz bir görünümden uzaklaşmanıza yarayan dipliner, özel davetler için ağır ve iddialı bir makyaj istediğiniz günlerde de makyajınızın son dokunuşu haline dönüşebilir. Kalıcı diplinerınızı nasıl kullanmak istediğiniz tamamen sizin elinizde!

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.