Microblading Kaş Tasarımı

Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için kaşlar çok önemlidir. Çünkü kaşlar yüzümüzdeki ifadeyi belirler. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması ve bunun uzun süre yüzümüzde kalmasını isteriz. Bunun için de kaşlarımızı düzenli olarak almak ve aralardaki boşlukları kaş farı ile doldurmamız gerekir. Ancak bunu her gün tekrar tekrar yapmak birçok kişi için oldukça zordur. Ayrıca yanlış kaş alımları sebebi ile zamanla kaşlarımız küser ve gittikçe seyrelir. Bu durumda işler daha da zorlaşır, artık kaşlara şekil vermek neredeyse imkânsız hale gelir. Kaş farını eşit şekilde uygulamakta da ayrı bir sorun. Eğer kaş kılları kalın, gür kaşlı ve esmer tenli bir kadınsanız şanslısınız. Ancak benim gibi açık tenli ve ince telli kaş kıllarınız varsa, bu işlemler çok daha meşakkatli hale geliyor.

“Eee ne yapacağız peki?” diye merak ediyorsanız, cevabı çok basit. İki yol var, bunlardan birini tercih etmek gerekiyor.

Birincisi; kaşlara çok fazla takılmayıp, gençlikte güzeldi ama zamanla bozulması hayatın doğal akışına uygundur deyip geçeceğiz. Başka şeylerle ilgileneceğiz. (Bu benim tarzıma pek uygun değil, ama böyle düşünenlere saygı duyuyorum.)

İkincisi; zamanla seyrelen ve tasarımı bozulan kaşları doğal kıl tekniği işlemi ile düzelteceğiz. Kaşlarımızı da her gün boyamaktan kurtulacağız. Uzun süreli olarak sabit bir tasarımda kaşlarımızın güzelliğini korumaya devam edeceğiz.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.