Yosun Peeling

Biyolojik peeling uygulamalarından biri olan yosun peeling (algea peeling);

12 Deniz yosunundan oluşan bir İçeriğe sahiptir. Hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 milimetre cilt altına inerek 72 saat çalışarak mucizevi etkisini gösterir. Cildin pH dengesini, asidik bir ürün içermediği için bozmadan yapılandırarak yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.

Bu  bakımı yaparken cildin doğal iyileştirme prosesini devreye soktuğu için naturel bir şekilde cilt altında bir iyileştirme ,hücre yenileme hızını arttırma , hücre bariyerlerini kuvvetlendirme, elastin ve kolajen üretimini arttırmak  üzere  Cilt de yaşanan Problem her ne ise o problemi iyileştirmek üzere bir tür savaş başlatmış olur.

Bu bakımın en güzel özelliklerinden biri de uygulama protokollerini değiştirerek Her yaş grubuna, hassas cilt tiplerine, hamilelerde, kuperozlu hatta rozasea hassasiyeti olan ciltlerde bile kullanabilme imkanı sunmasıdır.

Uygulamadan sonra dikkat edilmesi gerekenler:

Bol su içilmesi gerekir,

Uygulama sonrası ciltte yoğun bir kuruma söz konusu olacağı için işlemin devam ürünü olan oksijen jel ürününü uzmanın önerdiği şekilde düzenli olarak kullanılmalıdır.

Tabii ki uygulamadan sonra cilt bariyerlere zayıflayacağım dan önerilen güneş koruyucu ürününü kullanmayı esinlikle ihmal etmemek gerekmektedir.(Mümkünse 3 saatte bir sürülmesi önerilir.)

Problemin yoğunluğuna ve özelliğine bağlı olarak önerilen seans sayıları tamamlanmalıdır.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.