Volume İpek Kirpik

Volume ipek kirpik, kişinin tek bir kirpiğine birden fazla kirpik takma işlemidir. Daha belirgin ve hacimli kirpik görünümü için genellikle tercih ediliyor.

Volüme İpek kirpiği herkes tercih eder. Fakat bizlerin deneyimleri doğrultusunda en çok tercih etmesi gerekenler, aslında kirpikleri oldukça seyrek ve az olan kişilerdir. Çünkü seyrek olup kendini gösteremeyen kirpiklere volüm uygulandığında daha net ve fresh bir görünüm sağlayacaklardır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, volüme uygulanırken demet olarak birleştirerek takacağımız için kirpiklerin kalın değil ince olması gerekmektedir. Bu nedenle kişinin göz kapaklarında ağırlık olmayacaktır.

Volume ipek kirpik kişilerin göz yapılarına ve kirpiklerinin yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Deneyimli uzmanlar tarafından yapıldığında güvenle ve ağırlığını hissetmeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Bu işlem danışanlarının ne kadar yoğunlukta volüme kirpik istedikleri ve sizin tecrübeleriniz doğrultusunda ilerler. İşlem sırası ve süreci Volume İpek kirpikte de aynıdır.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.