G5 Masajı

Medikal estetik alanında yaşanan teknolojik gelişmeler estetik görüntüye önem veren kişiler tarafından büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kilo problemi yaşayan bayanlar uyguladıkları diyet programları ve yaptıkları spor faaliyetlerine rağmen bölgesel yağlanma konusunda olumlu bir netice elde edemedikleri takdirde farklı yöntemler kullanmayı tercih ederler.

G5 masajı olarak bilinen selülit giderici, sıkılaşmaya yardımcı masaj aynı zamanda bölgesel yağlanmaları yok etme konusunda da önemli bir role sahiptir. Bu yöntem sayesinde herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan vücutta görülen tüm ödemleri atmak ve yağ dokusunu ortadan kaldırmak mümkündür. G5 masajı olarak bilinen alet yardımıyla ritmik hareketler vücudun çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilir.

Cihazdan vücuda gelen titreşim ve darbeli masaj hücreleri harekete geçirir. Teknik özelliklere sahip bir şekilde üretilen cihaz her cilt tipine uygun bir başlığa sahiptir. Pek çok kişi G5 masajı sayesinde estetik bir görüntüye kavuşmanın yanında vücutta bulunan toksinleri atarak sağlığını yeniden kazanır. G5 masajı fiyatları kişinin ihtiyacı doğrultusunda belirlenir.

Hemen Randevu Al

Salonumuzdan 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.